• ATALAR ELEKTRİK

    1980'den beri

    Sizlerle birlikte

Elektrik ve Aydınlatma Sektörünün Öncü Markaları

30 Yıllık deneyim, en çok tercih edilen elektrik firması

Avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri

En Uygun Fiyatlar, Hızlı Teslimat, Güvenilir Ticaret

Atalar Elektrik

Atalar Elektrik 1990 yılında kurulmuştur. Elektrik sektöründe 30 yıldır elektrik malzemeleri ve aydınlatma armatürlerini modern pazarlama unsurlarını kullanarak müşterilerine sunmaktadır.

Atalar Elektrik ; sektöründe yıllar içinde dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markaları ile kuruduğu güçlü bağlantıları ve distribütörlükleri sayesinde en çok tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir.

Daha Fazlası

Misyon

Elektrik, enerji ve aydınlatma sektöründe; ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, güçlü ve alanında uzman satış ve pazarlama ekibimiz ile müşterilerimize sunduğumuz avantajlı fiyatları tüm Türkiye’de ulaşılabilir kılarak rekabet gücümüzü ulusal pazarda arttırmak.

Vizyon

Elektrik ve aydınlatma sektöründe öncü markaların ürünlerine herkesin ulaşabildiği avantajlı fiyat çözümleri üretmek. Türkiye'nin değer üreten firmalarına daha iyi hizmetler verebilmek vizyonumuzdur.

Yeni Genel Merkez Açıldı

Atalar Elektrik Tuzla Genel Merkez binası artık hizmetinizde. 2019 Mart ayında yeni genel merkezine taşınan Atalar Elektrik artık müşterilerini ve çözüm ortaklarını burada ağırlıyor.

Daha Fazlası

"Teklif Al" Sayfamız Artık Yayında!

En iyi iskontolar için hemen "Teklif Al" sayfasını deneyin.

Teklif Al

*

Slim Led Panel

İNDİR

*

Slim Led Panel

İNDİR

*

*

İNDİR

*

*

İNDİR

Atalar Elektrik | Online Satış

En İyi Fiyatlar ile yayında!