Hakkımızda

Atalar Elektrik 1988 yılında kurulmuştur. Elektrik sektöründe 30 yıldır elektrik malzemeleri ve aydınlatma armatürlerini modern pazarlama unsurlarını kullanarak müşterilerine sunmaktadır. Atalar Elektrik ; sektöründe yıllar içinde Dünya'nın ve Türkiye’nin en iyi markaları ile kuruduğu güçlü bağlantıları ve distribütörlükleri sayesinde en çok tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir.


Elektrik, enerji ve aydınlatma sektöründe önde gelen, ulusal ve uluslar arası pazarda geniş ve kaliteli ürün grupları bulunan başta Gecem Aydınlatma, Viko, Öznur Kablo, Hes Kablo, Panasonic, Abb, Reçber Kablo olmak üzere alanında lider firmaların distribütörlüğünü yapmaktadır. Atalar Elektrik aynı zamanda Gecem Aydınlatma firmasının kurucu ortaklarından olup en fazla stoka sahip ana bayisidir.Karaköy elektrik toptancıları


Atalar Elektrik müşterilerine toptan ve online olarak iki satış kanalı ile hizmet vermektedir. Toptan satış hizmeti Karaköy Şubemizden ve İstanbul Tuzla'da bulunan Genel Merkezimizden deneyimli satış ve pazarlama ekibimiz aracılığı ile, online satış hizmeti ise www.atalarelektrik.com internet sitesi adresinden tüm Türkiye’ye ve müşterilerimize ulaştırılmaktadır.


  • Gecem Aydınlatma

  • Viko by Panasonic

  • Panasonic

  • Öznur Kablo

  • Hes Kablo

  • Reçber Kablo

  • Abb

Ürün ve Hizmet Kalitesi

Atalar Elektrik 30 yıldır müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir ve bu disiplinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Müşterine ihtiyacı olan tüm elektrik ve aydınlatma ürünlerini; ilk elden temin ederek avantajlı fiyatlar ve vade oranları ile sunmaktadır.

Atalar Elektrik bünyesinde bulunan ürün çeşitleri deneyimli ekibimiz tarafından uzun çalışmalar neticesinde seçilir ve tüm ürünler gerekli kalite standartlarına uygundur. Müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yanıt veren Atalar Elektrik rekabetçi fiyat politikası ile oluşturduğu avantajlı kampanyalarını her daim güncel tutmaktadır.

Atalar Elektrik gerek satış öncesi gerekse satış sonrası müşterilerine sunduğu hizmetlerin sürekliliğini daim kılmak için; kurumlar arası sadakate dayalı iletişim ile müşterilerinin tüm süreç boyunca yanında olmaktadır.

Atalar Elektrik | Online Satış

En İyi Fiyatlar ile yayında!